Czy jesteś zmęczona pogonią za miłością?

Czy jesteś już zmęczona pogonią za miłością? Czy jesteś zmęczona pogonią za miłością i mężczyznami? Za każdym razem, gdy myślę, że spotkałam właściwego, udowadnia mi, że się myliłam. Pokazuje mi, że pokładam nadzieje z niewłaściwych powodów i że nigdy nie będzie tym, na którego czekam. Masz dość uganiania się za facetami, którzy nigdy nie będą mieli dość odwagi, by być Twoimi? Zawsze będą szukać wymówki i będą traktować chłodno, ilekroć pokażesz, że ci na nich zależy. Wiem, że tak będzie, dopóki nie nauczysz się cennej lekcji. Nigdy nie powinnaś gonić za mężczyznami, bez względu na to, jak bardzo ich lubisz!

Spójrz prawdzie w oczy

Ok, zakochałaś się w nim. Lubisz go bardziej niż kiedykolwiek kogokolwiek przed nim. Widać to w twoich oczach i w sposobie, w jaki twoje serce bije szybciej za każdym razem, gdy ktoś wspomina jego imię. Byłabyś gotowa zrobić dla niego wszystko, ponieważ czujesz, że to on.

 

 

Ale jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że on nie czuje do ciebie tego samego. Przykro mi, że muszę to powiedzieć, ale czy jego uczucia do ciebie są takie same? Ignoruje cię, gdy mówisz i przewija ekranik w dół swojego telefonu czekając, aż przestaniesz. Kiedy mówi, nie patrzy ci w oczy, nie wspominając już o tym, że ledwo stara się ci coś odpowiedzieć.

Najgorsze jest jednak to, że dzwoni do Ciebie tylko wtedy, gdy jest to dla niego wygodne i gdy nie ma nic innego do roboty. Prawdziwi mężczyźni którym zależy na kobiecie tak nie robią. Zrozum, że taki facet trzyma cię jako opcję, chociaż wie, że we dwoje nigdy nie moglibyście być razem.

Nieustająca pogoń za króliczkiem

Gdybyś tylko zechciała zdjąć różowe okulary, łatwiej byłoby ci zobaczyć rzeczywistość sytuacji. Mężczyzna pozwala ci się gonić ponieważ lubi to uczucie, podbudowuje swoje ego. Lubi wiedzieć, że ktoś zrobiłby dla niego wszystko, mimo że nie dba o tę osobę. Jest to doskonały dowód na to że jest niedojrzały emocjonalnie a ty nie związku z takiem człowiekiem.

Po prostu nie jesteście sobie przeznaczeni, ale zajmie to trochę czasu, zanim to sobie uświadomisz.

Kiedy to już zrozumiesz jak to wszystko działa, nie będziesz już goniła za wymarzoną relacją. Zrozumiesz że masz dość gonienia za nią. Możesz teraz myśleć że jeśli go stracisz, nigdy nie znajdziesz lepszego. Ale gdybyście mieli być ze sobą, nigdy nie musielibyście za sobą ganiać. On oddałby ci swoje serce i duszę, ponieważ wie, że to jedyna słuszna rzecz, jaką można zrobić dla ciebie.

Nie jest twoim przeznaczeniem i prawdopodobnie nigdy nie będzie

Gdy już zrozumiesz że twój partner nigdy się nie zmieni, bez względu na to, jak bardzo go kochasz, zauważysz że tylko możesz upodobnić się do niego niego i odczuwać więcej bólu w miarę upływu czasu. A to nie jest coś, co chcesz czuć do mężczyzny, o którym myślałeś, że ma być twój na wieki.

Zamiast go gonić, lepiej byłoby gonić za miłością własną. Dałaś mu więcej, niż zasłużył i czas dać coś sobie. Stań się priorytetem i bądź swoim numerem jeden. Usuń go ze swojej listy osób, za które chciałabyś umrzeć i dla odmiany umieść tam swoje imię. Zrób coś dla siebie, ponieważ robisz dla niego rzeczy zbyt długo.

A może chcesz mu dać kolejną szansę, aby bawił się twoimi uczuciami? To nie jest coś, co powinien zrobić twój wymarzony partner. To są gry, w które mogą grać tylko mali chłopcy. Prawdziwi mężczyźni wiedzą, jak kochać kobietę we właściwy sposób i jak traktować ją tak, jak na to zasługuje. A ty jesteś wyjątkową kobietą, która zasługuje na najlepsze możliwe traktowanie. Zamiast go gonić, pozwól mu gonić ciebie. Niech ten właściwy przyjdzie do ciebie. Zasługujesz na kogoś, kto widzi twoją wartość i wie, jak rzadkim skarbem jesteś, kogoś, kto ostrożnie trzymałby cię w swoich ramionach. Zasługujesz na kogoś, kto pozwoli ci wyrosnąć na najlepszą wersję siebie.

Ten, za którym ciągle gonisz, nigdy nie będzie w stanie tego zrobić, bez względu na to, jak bardzo się starasz. Jego uczucia nigdy się nie zmienią i na zawsze pozostanie facetem, który złamał ci serce na kawałki. Oczywiści bardzo boli przyznanie się przed sobą do tej prawdy, że miłość, nad którą chciałaś pracować, nie jest przeznaczona dla ciebie. Rozdziera cię na strzępy, ale im szybciej to sobie uświadomisz, tym łatwiej będzie ci się uwolnić od złych emocji.

Zasługujesz na znacznie więcej niż faceta, za którym zawsze będziesz musiał gonić, który nigdy nie będzie miał odwagi, by być tylko twoim. Nie poniżaj się z powodu kogoś, kto jest niegodny twojej miłości.

 

Podobne wpisy