Spotkania:  17.04.2021 sobota 10.00 – 16.00
Cena:            390 zł
Miejsce:      Warszawa, ul. Ogrodowa 32a lok 6
Zapisy:         kontakt@psychocentrum.pl


Grupa adresowana jest do kobiet, które: 

  • nie wiedzą jak zamieniać marzenia w cele
  • mają marzenia i chcą je zrealizować
  • czują, że stoją w miejscu i chcą coś zmienić w swoim życiu
  • chcą innego życia od tego, które mają
  • próbowały zrobić mapę marzeń ale nie udało się lub nie działała
  • chcą zwizualizować to, czego pragną pod okiem specjalisty.

o warsztac

MAPA MARZEŃ jest jednym z moich ulubionych warsztatów. Sama co roku tworzę taką mapę i cieszę się jak dziecko gdy na nią patrzę i widzę jak się realizuje. Przy okazji tworzenia mapy widzę jak kolejna jest inna od poprzedniej, jak ja się zmieniam. Jak wiele się wydarzyło dobrego. Mam tak wiele informacji od osób, z którymi tworzyłam mapy, że one działają. Nie trzeba z nią nic robić. Już samo jej wykonanie jest procesem twórczym a potem trzeba cierpliwości i radości z jej realizacji. MAPA MARZEŃ jest rodzajem drogowskazu, który pomaga uświadomić sobie, kim jesteśmy, w jakim momencie życia funkcjonujemy i czego tak naprawdę pragniemy. Dzięki niej lepiej zrozumiemy, co jest dla nas w życiu ważne. Pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możemy nadać życiu właściwy kierunek. MAPA MARZEŃ to wspaniały i niezwykle skuteczny sposób na graficzne zobrazowanie celów i pragnień​. Stworzenie osobistej mapy daje dużo radości i uruchamia kreatywność, uwalnia odwagę. To niezwykły czas dla siebie. Na podsumowanie tego co było, co jest ważne i tego co już nie istotne. W psychologii jest pewne prawo zakładające, że jeśli wizualizujemy obraz tego kim chcemy być, czego mi potrzeba i utrzymamy go wystarczająco długo, to się zrealizuje.

Korzyści z udziału w warsztacie:

Jeżeli potrzebujesz zmiany, ruszyć z miejsca, uporządkować dotychczasowe życie – to ten warsztat jest dla Ciebie ! Zapraszam na niezwykły czas gdzie oderwiemy się od codzienności, gdzie będzie można puścić wodze fantazji, wykreować własne dzieło, miło spędzić czas, dobrze się bawić. Tworzenie mapy marzeń, to czas do refleksyjności nad sobą i swoim życiem. A przede wszystkim wspaniała zabawa i czas razem. Przecież fajnie jest mieć marzenia


Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Sylwia Krajewska

Jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. Ma fantastyczną rodzinę i pracę, którą kocha. Od 13 lat pracuje jako psycholog, terapeuta, głównie w nurcie poznawczo – behawioralnym, choć chętnie sięga do innych nurtów terapeutycznych. Uczy wsłuchiwania się w siebie i w swoje potrzeby. W szczególny sposób pasjonuje ją praca z osobami z syndromem „kochania za bardzo”, niską samooceną, trudnościami w relacjach i tymi z trudną, niepoukładaną przeszłością (dysfunkcyjny dom DDD). Prowadzi też grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Hobbistycznie maluje obrazy. Jest autorką książek „Dziennik wdzięczności”, „Zatrzymaj się” oraz „Opowiedz mi, co u ciebie – bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci”. Wyznaje zasadę, że życie jest piękne, że można czerpać z niego garściami, że tak wiele od nas samych zależy.


Chcę zapisać się na grupę