Spotkania: 
27.08.2022 sobota 10.00 – 16.00
22.10.2022., sobota 10.00 – 16.00
26.11.2022., sobota 10.00 – 16.00
28.01.2023., sobota 10.00 – 16.00

Cena: 450 zł / w cenę wliczone są:
przerwy kawowe, materiały merytoryczne
i techniczne potrzebne do wykonania Mapy Marzeń.

Miejsce:      Warszawa, ul. Ogrodowa 32a lok 6
Zapisy:        kontakt@psychocentrum.pl


Grupa adresowana jest do kobiet, które: 

 • nie wiedzą jak zamieniać marzenia w cele
 • mają marzenia i chcą je zrealizować
 • czują, że stoją w miejscu i chcą coś zmienić w swoim życiu
 • chcą innego życia od tego, które mają
 • próbowały zrobić mapę marzeń ale nie udało się lub nie działała
 • chcą zwizualizować to, czego pragną pod okiem specjalisty.

O warsztacie

Mapa Marzeń jest jednym z moich ulubionych warsztatów. Sama co roku tworzę taką mapę. Ona naprawdę się realizuje. Przy okazji tworzenia mapy widzę jak kolejna jest inna od poprzedniej, jak ja się zmieniam.
Mam tak wiele informacji od osób, z którymi tworzyłam mapy, że one działają. Nie trzeba z nią nic już po warsztacie robić. Wykonanie jej, jest procesem twórczym a potem trzeba tylko cierpliwości w jej realizacji.

Mapa Marzeń jest rodzajem drogowskazu, który pomaga uświadomić sobie kim jestem, w jakim momencie życia jestem i czego tak naprawdę pragnę. Dzięki niej lepiej zrozumiesz, co jest dla Ciebie ważne. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek.

Warsztat z tworzenia Mapy Marzeń, to proces, który uruchamia podświadomość, motywację i działanie. Najpierw porządkujemy i przyglądamy się temu co chcesz zawrzeć na Mapie. By móc pójść dalej musisz dowiedzieć się, w którym miejscu jesteś i czego pragniesz. Warsztat pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Dzięki czemu możesz nadać życiu właściwy kierunek. Kluczowy w całym procesie tworzenia mapy jest etap podejmowania decyzji i wyklejania. Dla Twojego mózgu to ważny sygnał, na czym masz się skupić, jakie informacje wyławiać z otaczającej rzeczywistości, aby przybliżyć się do realizacji celu. Proces przygotowania i tworzenia Mapy Marzeń pomaga Ci uświadomić sobie i wyłonić na światło dzienne, to co masz w sobie i gdzie chcesz dalej iść.

Zapraszam Cię na ten niezwykły warsztat, który pomoże Ci wyjść z roli marzeń do realizacji i spełniania tego co jest w Twoim sercu.

Podczas tworzenia Mapy Marzeń:

 • spędzisz niezwykły czas przyglądając się sobie
 • przyjrzysz się swoim potrzebom i pragnieniom
 • nazwiesz to, co Cię dotąd ograniczało
 • odkryjesz swój system wartości, który odpowiada za Twoje wybory
 • dokonasz zmiany w sobie i w sposobie postrzegania siebie
 • stworzysz Swoją idealną MAPĘ MARZEŃ.

Tworzenie Mapy Marzeń, to czas wspaniałej zabawy, relaksu, refleksyjności, zmian, planowania nowego, a przede wszystkim zamieniania marzeń w cele.

Jeśli chodzi ci po głowie jakieś marzenie, doprecyzuj je.
Im lepiej jesteś przygotowana, tym łatwiej osiągniesz to, o czym marzysz.


Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Sylwia Krajewska

Jest szczęśliwą i spełnioną kobietą. Ma fantastyczną rodzinę i pracę, którą kocha. Od 13 lat pracuje jako psycholog, terapeuta, głównie w nurcie poznawczo – behawioralnym, choć chętnie sięga do innych nurtów terapeutycznych. Uczy wsłuchiwania się w siebie i w swoje potrzeby. W szczególny sposób pasjonuje ją praca z osobami z syndromem „kochania za bardzo”, niską samooceną, trudnościami w relacjach i tymi z trudną, niepoukładaną przeszłością (dysfunkcyjny dom DDD). Prowadzi też grupy rozwoju osobistego dla kobiet. Hobbistycznie maluje obrazy. Jest autorką książek „Dziennik wdzięczności”, „Zatrzymaj się” oraz „Opowiedz mi, co u ciebie – bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci”. Wyznaje zasadę, że życie jest piękne, że można czerpać z niego garściami, że tak wiele od nas samych zależy.


Chcę zapisać się na grupę