Sylwia Krajewska

Psycholog / Terapeuta / Trener / Coach autorka książek i kursów online

Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mam fantastyczną rodzinę i ciekawą pracę. 
Od prawie 20 lat pracuję jako psycholog, terapeuta w Psychocentrum. Uczę wsłuchiwania się w siebie i w swoje potrzeby. W szczególny sposób pasjonuje mnie praca z osobami z syndromem kochania za bardzo, niską samooceną, trudnościami w relacjach i tymi z trudną, niepoukładaną przeszłością (dysfunkcyjny dom DDD). Prowadzę grupy rozwojowe dla kobiet, portal dla osób kochających za bardzo i doświadczających samotności.

Hobbistycznie maluję obrazy. Jestem autorką książek “Dziennik wdzięczności”, “Zatrzymaj się” oraz “Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci”.  Od 2020r., realizuję się jako projektantka marki FamilioStory.

Spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie wspólną podróżą ku nowemu.

Agnieszka Kacpura

Psycholog / Seksuolog / Terapeuta uzależnień i współuzależnień / Pedagog / Mediator / Biegły sądowy

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie licznych staży na oddziałach dziennych i stacjonarnych w Ośrodkach MONAR w Warszawie. Pracuję z pacjentem uzależnionym na wszystkich etapach terapii w systemie grupowym i indywidualnym oraz z osobami doświadczającymi przemocy. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej i par. Prowadzę terapię: interwencyjną, osób współuzależnionych, diagnozuje uzależnienia, doświadczających poczucia krzywdy, przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej). Pracuję nad żalem po stracie (żałoba, rozwód), a także z osobami, które chcą nauczyć się asertywności lub podnieść poczucie własnej wartości.

Pasjonuje się poszerzaniem wiedzy z zakresu psychopatologii i zaburzeń osobowości.

Agnieszka Wojsz

Psycholog / Terapeuta / Pedagog

Jestem absolwentką teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz  historii na Uniwersytecie Gdańskim. Większość zawodowego życia zajmowałam się edukacją oraz formacją duchową młodzieży i dorosłych. Praca pedagogiczna, a w szczególności konfrontacja z problemami natury psychologicznej wśród młodzieży i dorosłych przynagliły mnie do zmiany przestrzeni działalności zawodowej. Od kilku lat angażuję się w dziedzinie pomocy psychologicznej. Kształcę się na podyplomowym studium psychoterapii w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz w Polskim Instytucie Psychodramy. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych borykających się ze stanami depresyjnymi, poczuciem samotności, opuszczenia, kryzysem w relacjach i kryzysem duchowym oraz doświadczających stresu i różnego rodzaju przemocy. Pracuje w nurcie integratywnym w podejściu chrześcijańskim, który pozwala  podejść do problemu uwzględniając całą osobę z jej fizycznością, myślami, emocjami, decyzjami i duchowością. 

Elżbieta Szwed

Psycholog / Trener / Coach

Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które pozwala jej na swobodne prowadzenie działań w różnych obszarach terapii i diagnozy psychologicznej.

Oferuje terapię tym, którzy szukają dla siebie okazji do rozwoju osobistego, pragną rozwiązać swoje psychologiczne trudności, a także z zaangażowaniem podejmują pracę nad poprawą swoich relacji rodzinnych, partnerskich, małżeńskich. Pomaga dzieciom i młodzieży w pokonywaniu kryzysów rozwojowych oraz rodzicom w sytuacjach trudności wychowawczych. Prowadzi terapię osób współuzależnionych oraz tym, którzy cierpią w sytuacji rozstania, przeżywania żałoby, kryzysów małżeńskich, rozwodu oraz tych, którzy mają problemy zdrowotne, objawy psychosomatyczne, stany lękowe lub depresyjne. Pomaga również osobom z syndromem DDA i DDD oraz  po przeżytych traumach,  doświadczającym różnych form przemocy.

Anna Golińska

Psycholog / Terapeuta / Pedagog

Współpracuje z pacjentami poprzez zmianą nawyków żywieniowych oraz szeroko rozumianą edukację żywieniową. Najbardziej z tej współpracy ceni sobie szczerość oraz wzajemne zrozumienie. W swojej pracy słucha i podążą za indywidualnymi możliwościami osoby, z którą pracuje.
W zakresie żywienia bazuje na wiedzy opartej na dowodach naukowych. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Charyzmatyczna, otwarta oraz pełna energii. Skupia się na pracy z pacjentami, którzy na swoim koncie mają nieudane próby odchudzania, chcieliby zmienić swój styl życia lub w wyniku choroby potrzebują zmienić żywienie.
Poszerza swoje działania w zakresie technik mindfulness, pracy nad ciałem, technikami relaksacyjnymi, rozładowywaniem stresu. Pracuje indywidualnie i grupowo.
Jej misją życiową jest przekazanie wiedzy na temat jedzenia oraz w jak umiejętny sposób komponować posiłki bez poczucia lęku i kartki. Propagatorka zdrowego stylu życia.