Sylwia Krajewska

Psycholog / Terapeuta / Trener / Coach autorka książek i kursów online

Jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą. Mam fantastyczną rodzinę i ciekawą pracę. 
Od prawie 20 lat pracuję jako psycholog, terapeuta w Psychocentrum. Uczę wsłuchiwania się w siebie i w swoje potrzeby. W szczególny sposób pasjonuje mnie praca z osobami z syndromem kochania za bardzo, niską samooceną, trudnościami w relacjach i tymi z trudną, niepoukładaną przeszłością (dysfunkcyjny dom DDD). Prowadzę grupy rozwojowe dla kobiet, portal dla osób kochających za bardzo i doświadczających samotności.

Hobbistycznie maluję obrazy. Jestem autorką książek „Dziennik wdzięczności”, „Zatrzymaj się” oraz „Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci”.  Od 2020r., realizuję się jako projektantka marki FamilioStory.

Spotkanie z drugim człowiekiem jest dla mnie wspólną podróżą ku nowemu.

Agnieszka Kacpura

Psycholog / Seksuolog / Terapeuta uzależnień i współuzależnień / Pedagog / Mediator / Biegły sądowy

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie licznych staży na oddziałach dziennych i stacjonarnych w Ośrodkach MONAR w Warszawie. Pracuję z pacjentem uzależnionym na wszystkich etapach terapii w systemie grupowym i indywidualnym oraz z osobami doświadczającymi przemocy. Specjalizuję się w terapii indywidualnej, grupowej, rodzinnej i par. Prowadzę terapię: interwencyjną, osób współuzależnionych, diagnozuje uzależnienia, doświadczających poczucia krzywdy, przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej). Pracuję nad żalem po stracie (żałoba, rozwód), a także z osobami, które chcą nauczyć się asertywności lub podnieść poczucie własnej wartości.

Pasjonuje się poszerzaniem wiedzy z zakresu psychopatologii i zaburzeń osobowości.

Agnieszka Wojsz

Psycholog / Terapeuta / Pedagog

Jestem absolwentką teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz  historii na Uniwersytecie Gdańskim. Większość zawodowego życia zajmowałam się edukacją oraz formacją duchową młodzieży i dorosłych. Praca pedagogiczna, a w szczególności konfrontacja z problemami natury psychologicznej wśród młodzieży i dorosłych przynagliły mnie do zmiany przestrzeni działalności zawodowej. Od kilku lat angażuję się w dziedzinie pomocy psychologicznej. Kształcę się na podyplomowym studium psychoterapii w Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich oraz w Polskim Instytucie Psychodramy. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych borykających się ze stanami depresyjnymi, poczuciem samotności, opuszczenia, kryzysem w relacjach i kryzysem duchowym oraz doświadczających stresu i różnego rodzaju przemocy. Pracuje w nurcie integratywnym w podejściu chrześcijańskim, który pozwala  podejść do problemu uwzględniając całą osobę z jej fizycznością, myślami, emocjami, decyzjami i duchowością. 

Elżbieta Szwed

Psycholog / Trener / Coach

Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które pozwala jej na swobodne prowadzenie działań w różnych obszarach terapii i diagnozy psychologicznej.

Oferuje terapię tym, którzy szukają dla siebie okazji do rozwoju osobistego, pragną rozwiązać swoje psychologiczne trudności, a także z zaangażowaniem podejmują pracę nad poprawą swoich relacji rodzinnych, partnerskich, małżeńskich. Pomaga dzieciom i młodzieży w pokonywaniu kryzysów rozwojowych oraz rodzicom w sytuacjach trudności wychowawczych. Prowadzi terapię osób współuzależnionych oraz tym, którzy cierpią w sytuacji rozstania, przeżywania żałoby, kryzysów małżeńskich, rozwodu oraz tych, którzy mają problemy zdrowotne, objawy psychosomatyczne, stany lękowe lub depresyjne. Pomaga również osobom z syndromem DDA i DDD oraz  po przeżytych traumach,  doświadczającym różnych form przemocy.

Katarzyna Borychowska

Psycholog/ coach

Psycholog z zawodu i zamiłowania. Jest absolwentką studiów w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, o specjalności: psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Uczestniczka licznych kursów i warsztatów o tematyce rozwoju osobistego, relacji rodzinnych oraz typologii osobowości. W trakcie rocznego szkolenia z coachingu w Centrum Psychoterapii i Coachingu Fideratio. Prowadzi warsztaty “Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia”. Pracuje indywidualnie oraz grupowo z osobami poszukującymi sensu życia, w kryzysach życiowych, w trudnych relacjach, z DDA, DDD oraz z małżeństwami. Wspiera rodziców w procesie wychowawczym. Uważa, że dziecko to dar do odkrycia, a nie czysta kartka do zapisania.

Praca jest dla niej misją odkrywania potencjału oraz zasobów w osobach, z którymi pracuje. Inspiruje i motywuje do szukania nieszablonowych rozwiązań, łącząc psychologię z duchowością w ujęciu chrześcijańskim. Dba aby współpraca była oparta na zaufaniu, akceptacji, zrozumieniu i szacunku. Dąży aby każdy czuł się przyjęty taki jakim jest oraz wyszedł umocniony, zmotywowany i z nową energią.