psycholog

Jestem kobietą szczęśliwą i spełnioną. Mam fantastyczną rodzinę i ciekawą pracę. Z wykształcenia jestem psychologiem. Od 13 lat pracuję z kobietami ucząc wsłuchiwania się w siebie i w swoje potrzeby. Od około 7 lat maluję obrazy. Jestem autorką książek „Zatrzymaj się” oraz „Opowiedz mi, co u ciebie. Bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci”. Wyznaję zasadę, że marzenia są po to by je realizować. Nadszedł taki moment w moim życiu, w którym zrozumiałam, że chcę umieć więcej by móc się tym dzielić z innymi.

stylistka

Dopuściłam do głosu swoje marzenia. Od zawsze projektowanie, szycie, stylizowanie, zabawa kolorem była moją pasją. Chcę towarzyszyć kobietom w odkrywaniu ich piękna. Ukończyłam szkolenie wizerunkowe dla osobistych stylistek oraz jestem w trakcie nauki w rocznej szkole dla kolorystów i konsultantów wizerunku. Odbyłam liczne warsztaty by ćwiczyć to czego się nauczyłam. Przeczytałam wiele artykułów i inspirujących książek dotyczących wizerunku. Nie bałam się też eksperymentować na sobie i znajomych.

wizażystka

Ukończyłam szkolenie z wizażu pod czujnym okiem Kamila Nejman Kang – mistrza, wizażysty. Odbyłam wiele praktyk by ćwiczyć to czego się nauczyłam. Odkrywam ogromną radość z malowania. To co mnie najbardziej kręci w makijażu, to podkreślanie kobiecego piękna.