Przygotowaliśmy ciekawą propozycję przemyślanych kursów online do autoterapii, dzięki którym można uzyskać głęboki wgląd w swój świat wewnętrzny. Jest to tekst wraz z zestawem ćwiczeń, który pozwoli na nowo spojrzeć na siebie i swoje życie. Są to 10-tygodniowe kursy, w których przeprowadzamy krok po kroku przez dany temat.

Poruszamy najważniejsze kwestie, które martwią, ograniczają albo mają niekorzystny wpływ na uczestniczki i ich codzienne życie. Opieramy się na wieloletnim doświadczeniu, staramy się przekazywać możliwie najwięcej cennych lekcji, żeby oferowane warsztaty dla kobiet prowadzone online były wartościowe i pomagały w budowaniu poczucia własnej wartości. Celem jest zapewnienie rozwoju, wsparcia i mobilizacji do działań, pobudzenie chęci do odkrywania siebie i świata oraz dążenie do życia w zgodzie z własnymi emocjami, pragnieniami czy obawami.   

Wszystkie nasze kursy to unikalne, autorskie procesy rozwoju umiejętności. Wykłady zostały stworzone na podstawie wielu lat doświadczenia w pracy przez specjalistów z zakresu psychologii i coachingu. Jeden kurs stanowi kompletną całość i jest przemyślanym procesem teoretycznym wraz z ćwiczeniami.

Zdecyduj się na warsztaty online dla kobiet 

Tempo pracy dostosowujesz do swoich możliwości i trybu życia. Jednak optymalna jest praca raz w tygodniu z wybraną lekcją, by był czas na wykonanie ćwiczeń, refleksję, wnioski i przemyślenia. W proponowanym kursie online dla kobiet połączyliśmy teorię z praktyką, dzięki czemu osiągniesz lepszy efekt. Całość napisana jest przez doświadczonego eksperta w bardzo przystępny sposób.

Wśród dostępnych warsztatów online dowiesz się między innymi: 

  • jak zbudować poczucie własnej wartości, 
  • jak zadbać o szczęśliwy związek, 
  • jak odkryć w sobie kobiecość, 
  • jak codziennie czerpać radość z życia. 

Kurs online dla kobiet wymaga szczerości wobec siebie i starannego wykonywania ćwiczeń. Celem jest poprawienie jakości życia, dążenie do samoakceptacji i zrozumienia własnych potrzeb – odważ się na zmiany!