Termin:   07.10. 2020 – 30.06 2020 , środy 19.00 – 21.00
Koszt:     
400 zł/  4 spotkania w miesiącu, każde po 2h
Miejsce: 
Warszawa, ul. Ogrodowa 32 a/ lok. 6.
Zgłoszenia:  kontakt@psychocentrum.pl

Spotkanie konsultacyjne obowiązkowe przed dołączeniem do grupy.
Spotkanie z terapeutką prowadzącą grupę.
Czas trwania 50 minut, cena 140 zł.
Jest to ważny czas, na poznanie się i dopytanie o szczegóły.

Grupa wsparcia dla samotnych w Warszawie

Nasze Centrum rozwojowe z Warszawy oferuje spotkania online dla osób samotnych. Ta grupa wsparcia skierowana jest do Ciebie, jeśli przeżywasz trudności po rozstaniu, utracie kogoś bliskiego lub nie potrafisz nawiązać satysfakcjonujących relacji z drugim człowiekiem. Obniżony nastrój, lęki czy depresja mogą być tylko niektórymi z objawów, które pojawiają się w sytuacji, w której trudno Ci się odnaleźć. Zapraszamy do grupy, w której w bezpieczny i pełen szacunku sposób przyjrzymy się przeżywanym przez Ciebie trudnościom. Podczas sesji korzystamy z narzędzi coachingu oraz innych efektywnych metod pracy.

Proponowane spotkania grupy wsparcia w Warszawie dotyczą również kwestii depresji po rozstaniu. Osoby samotne otrzymają wiele cennych porad, na podstawie zdobywanych przez lata wiedzy i doświadczeniu z zakresu psychologii, w tym również coachingu i psychologii relacji. 

Coaching dla samotnych

Bez względu na to, czy jesteś osobą samotną i sprowadza Cię tutaj potrzeba zrozumienia, dlaczego w Twoim życiu nie ma upragnionej relacji, czy przeżyłeś rozstanie i szukasz sposobu, aby sobie poradzić z depresją – w tej grupie jest dla Ciebie miejsce. Coaching i grupowa praca pozwolą Ci rozpocząć podróż w głąb siebie oraz poznać osoby o podobnych problemach. Sięganie po wsparcie w trudnych chwilach dla wielu może być trudne. Jest to jednak umiejętność, która nie tylko pozwala rozpocząć proces zdrowienia, ale także jeden z ważnych elementów bycia w relacji.

Grupa wsparcia dla osób po rozstaniu warszawa

Więcej szczegółowych informacji na temat naszej grupy wsparcia dla osób samotnych i po rozstaniu znajdziesz poniżej. Jeśli czujesz, że nie radzisz sobie już ze smutkiem i podejrzewasz u siebie depresję, skontaktuj się z nami. Wygodna formuła spotkań na Skype sprawia, że możesz do nas dołączyć niezależnie od miejsca zamieszkania. Zapewniamy profesjonalny coaching i wsparcie.

Opis zajęć w grupie:

Samotność jest przestrzenią dającą przyjemność tym, którzy jej szukają. Jednocześnie staje się szczególnie trudna i okrutna, gdy zostajemy do niej przymuszeni i nie mamy w sobie na nią zgody. Uczestnictwo w grupie wsparcia dla osób samotnych po rozstaniu w naszym Centrum Warszawie to krok w stronę zmiany swojego życia oraz sposób na uniknięcie albo leczenie trwającej depresji, która może być niezwykle groźną chorobą. 

Samotność ma różne wymiary i odsłony. Jest zapewne związana z brakiem obecności bliskich osób wokół nas i obok nas, w wyniku naszego wyboru, czy nagłej utraty, nieustannych nadziei i strat, czy nieumiejętności budowania bliskich i satysfakcjonujących relacji z ludźmi.
Od niej często zależy nasz komfort życia i poczucie bezpieczeństwa.

Prowadzone przez specjalistów spotkania to cenna grupa wsparcia dla osób samotnych po rozstaniu, również z podejrzeniem depresji. Każdy, kto szuka pomocy czy porady albo czuje się zagubiony i przepełniony wątpliwościami, może liczyć na troskę i odpowiednie podejście do nawet najtrudniejszej sprawy.

Indywidualne analizowanie problemu i wysłuchanie opowieści ludzi, których łączy ten sam konflikt wewnętrzny, jest niezwykle ważnym elementem w drodze do poprawy jakości życia. Proponowany coaching dla samotnych ułatwia poznanie swoich emocji i reakcji, a co za tym idzie, samoakceptacji i możliwość pójścia o krok dalej w pracy nad samym sobą.   

Zapraszamy do udziału w grupie jeżeli:

  • chcesz siebie lepiej poznać 
  • chcesz przyjrzeć się swojemu stylowi przeżywania/budowania/utrzymywania relacji
  • chcesz dowiedzieć się jak budować satysfakcjonujące relacje ze sobą
  • chcesz dowiedzieć się jak budować satysfakcjonujące relacje z innymi
  • chcesz zmienić postrzeganie siebie i ról jakie pełnisz w relacjach
  • masz w sobie gotowość spotkać ludzi z podobnymi trudnościami
  • jesteś gotów na wiedzę i doświadczanie
  • jeśli temat samotności jest ci bliski

Kluczem do wejścia w relacje jest dobra relacja z samym sobą.  

Na grupie wsparcia dla osób po rozstaniu szczególnie przyjrzymy się, czym dla każdego z uczestników jest samotność. Dlaczego jest taka trudna. Jak ją kompensujemy (zastępujemy, zagłuszamy). Co robimy, by nie czuć się samotnym. Porozmawiamy też o wyobrażeniach dot. relacji, o potrzebach w relacji. Prowadzony coaching dla samotnych zmotywuje do działania. Podczas spotkań skupimy się na komunikacji, identyfikowaniu i wyrażaniu emocji oraz potrzeb.

Przyjdź, nawet jeśli czujesz dużą niepewność.
Miło nam będzie poznać Cię i wybrać się we wspólną podróż w głąb siebie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału.
Można dołączyć do nas, w dowolnym momencie trwania grupy. 

Agnieszka Wojsz

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych borykających się ze stanami depresyjnymi, poczuciem samotności, opuszczenia, kryzysem w relacjach i kryzysem duchowym oraz doświadczających stresu i różnego rodzaju przemocy. Pracuje w nurcie integratywnym w podejściu chrześcijańskim, który pozwala  podejść do problemu uwzględniając całą osobę z jej fizycznością, myślami, emocjami, decyzjami i duchowością.

Anna Chorowiec

W trakcie studiów z psychologii. Aktualnie odbywa staż. Posiada bogate doświadczenia zawodowe, m.in. kilkuletnie doświadczenie konsultanta rozwoju w oparciu o mocne strony (narzędzia Instytutu Gallupa), które utwierdziło ją w przekonaniu, iż sukces w każdym z obszarów naszego życia w pracy, w życiu rodzinnym, w relacjach z innymi  zaczyna się od subiektywnego poczucia dobrostanu (nie odwrotnie!).  Jest pasjonatką nurtów psychologii pozytywnej i egzystencjalnej.


Chcę zapisać się na grupę