Spotkania on-line: 6.05.2021 – 22.07.2021, czwartki 18.00 – 20.00
Cena: 400 zł / za 4 spotkania w miesiącu po 2h.
komuniaktor: SKYPE
Zapisy: kontakt@psychocentrum.pl

Spotkanie konsultacyjne online obowiązkowe przed dołączeniem do grupy.

Spotkanie z terapeutką prowadzącą grupę.
Czas trwania 50 minut, cena 140 zł.

Jest to ważny czas, na poznanie się i dopytanie o szczegóły.

Jak podnieść swoją samoocenę

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak podnieść swoją samoocenę oraz pokochać samą siebie – zapisz się do naszej grupy online. Odbywające się cztery razy w miesiącu spotkania na Skype prowadzone są przez Elżbietę Szwed – psychologa z ponad 20-letnim doświadczeniem. Tematem przewodnim sesji jest wzmacnianie poczucia własnej wartości. W trakcie procesu zrozumiesz, jak zwiększyć pewność siebie oraz odkryjesz, co do tej pory stało Ci na przeszkodzie do kochania samej siebie. Zwrócimy uwagę na różne aspekty tego zagadnienia, takie jak wynikające z zaniżonej samooceny:

 • trudności w relacjach,
 • problemy w komunikacji,
 • samotność.

To cenny sposób do odkrycia codziennych radości, zdrowej zmiany podejścia do wielu spraw i zwrócenia uwagi na otoczenie. Przygotowany program dotyczący tego, jak pokochać samą siebie i jak podnieść swoją samoocenę będzie wyzwaniem, które przyniesie korzystne efekty w drodze do wzmacniania poczucia własnej wartości. 

Jak pokochać samą siebie

Odpowiemy na wiele ważnych pytań dotyczących tego, czym jest zdrowa miłość do siebie i jak wyraża się ona w myślach, emocjach i codziennych działaniach. Krok po kroku i z dużą uważnością zajmiemy się poszczególnymi zagadnieniami, jakie łączą się z poczuciem własnej wartości – pozwoli to na lepsze zrozumienie siebie i skuteczniejszą pracę. Drogę do wzmocnienia dobrej samooceny rozpoczynamy od spotkania 1 na 1 z osobą prowadzącą grupę, podczas którego opowiesz o tym, z czym przychodzisz i zadasz ważne dla Ciebie pytania.

Wzmacnianie poczucia własnej wartości

Spotkania te dedykujemy kobietom, które nie tylko zadają sobie pytanie „jak pokochać samą siebie i podnieść swoją samoocenę”, ale także chcą wprowadzić upragnione zmiany. Wzmacnianie poczucia własnej wartości zaczyna się w momencie podjęcia decyzji o działaniu i sięgnięciu po wsparcie – jesteśmy po to, żeby w tej drodze wspierać i ją ułatwiać. Podczas spotkań wykorzystujemy całą swoją wiedzę i doświadczenie, żeby rozwiać możliwie najwięcej wątpliwości i dodać niezbędnej otuchy. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi terminu spotkań oraz innych kwestii organizacyjnych.

Opis warsztatu

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań „Jak zwiększyć samoocenę” prowadzonych przez doświadczoną terapeutkę. Przygotowaliśmy bogatą ofertę rozwojową, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Podczas spotkań szczególną uwagę chcemy skierować na: samotność, trudności w relacjach i w komunikacji. U ich podłoża leży najczęściej niskie poczucie własnej wartości. I tym tematem w szczególności chcemy się zająć. Samoocena to jeden z najważniejszych wyznaczników osobowości. Nie można podnieść jej z dnia na dzień, ale z naszych doświadczeń, wiemy, że praca nad sobą, która wymaga czasu i zaangażowania daje wspaniałe efekty.

Jeśli pragniesz zwiększyć samoocenę, pokochać samą siebie, a także zbudować jednolity i piękny obraz siebie, to zapraszamy cię do udziału w naszych spotkaniach, które przygotowaliśmy.

Spotkania, które prowadzimy, inspirują do poszukiwań i odkrywania siebie, dają wiedzę i praktyczne umiejętności. W przyjaznej atmosferze pozwalają uczyć się i doświadczać, zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Niskie poczucie własnej wartości wynika często z nagromadzenia się, niekoniecznie prawdziwych komunikatów z przeszłości od osób ważnych. Obawa przed porażką, upokorzeniem, odrzuceniem skłania często do wycofywania się z bliższych relacji i nowych aktywności.
Gromadzi się wiele lęków i napięć, które dają o sobie znać, na różnych etapach twojego życia.

Pamiętaj, to jak o sobie myślisz, jak siebie postrzegasz, jak siebie traktujesz, umiejscawia cię w kontakcie z drugim człowiekiem !

Na spotkaniach nie powiemy wprost, jak pokochać samą siebie i zwiększyć swoją samoocenę, ale pomożemy znaleźć wewnętrzną siłę do zmian i chęć do wzmacniania poczucia własnej wartości. Wspieramy w działaniach i angażujemy się w każdą sprawę indywidualnie. Każdy ma możliwość pracy we własnym tempie i w zgodzie z pojawiającymi się uczuciami – dajemy przestrzeń niezbędną do poznania samego siebie. 

Podczas spotkań uczymy się jak poprawić patrzenie na siebie i myślenie o sobie, wydobywamy ukryte zasoby i szukamy mocnych stron, aby na nich budować poczucie wartości. Pokazujemy jak pokonać krytyka wewnętrznego, docenić siebie i swoje działania, a także przestać oceniać siebie przez pryzmat innych osób. 

Pamiętaj, ludzie traktują cię tak, jak Ty ich nauczysz !

Co to znaczy kochać siebie ?

 • Kochać siebie to akceptować swoje działania.
 • Kochać siebie to kierować się własną intuicją.
 • Kochać siebie to pozwalać sobie na wygrywanie.
 • Kochać siebie to dostrzegać własną doskonałość.
 • Kochać siebie to mieć zaufanie do swoich możliwości.
 • Kochać siebie to odpowiedzialnie tworzyć własne zasady.
 • Kochać siebie to sprawiać sobie przyjemność bez poczucia winy.
 • Kochać siebie to przypisywać sobie zasługi za to, co się udało zrobić.
 • Kochać siebie to chwalić siebie i werbalnie wyrażać dla siebie uznanie.
 • Kochać siebie to akceptować swoje ciało i zachwycać się swoim pięknem.
 • Kochać siebie to dopuszczać do siebie innych zamiast godzić się na samotność.
 • Kochać siebie to dawać sobie to, czego pragniesz z poczuciem, że na to zasługujesz.

Osoby zainteresowane zapraszamy do udziału.

Elżbieta Szwed

psycholog, trener i coach

Specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, które pozwala jej na swobodne prowadzenie działań w różnych obszarach terapii i diagnozy psychologicznej.

Oferuje terapię tym, którzy szukają dla siebie okazji do rozwoju osobistego, pragną rozwiązać swoje psychologiczne trudności, a także z zaangażowaniem podejmują pracę nad poprawą swoich relacji rodzinnych, partnerskich, małżeńskich. Pomaga dzieciom i młodzieży w pokonywaniu kryzysów rozwojowych oraz rodzicom w sytuacjach trudności wychowawczych. Prowadzi terapię osób współuzależnionych oraz tym, którzy cierpią w sytuacji rozstania, przeżywania żałoby, kryzysów małżeńskich, rozwodu oraz tych, którzy mają problemy zdrowotne, objawy psychosomatyczne, stany lękowe lub depresyjne. Pomaga również osobom z syndromem DDA i DDD oraz  po przeżytych traumach,  doświadczającym różnych form przemocy.


Chcę zapisać się na grupę