Idea warsztatów grupowych

My kobiety takie już jesteśmy, że zajmujemy się wieloma sprawami i często zapominamy o sobie i swoich potrzebach. Stąd zrodził się we mnie pomysł by dla tych kobiet, które pragną zatrzymać się na chwilę, skupić na sobie, odkryć swoje piękno, kobiecość, a może odzyskać poczucie wartości stworzyć miejsce i przestrzeń do rozwoju i odkrywania siebie.

Każdy warsztat łączy w sobie elementy psychologii z dużą dawką kobiecości. Spotkania dedykowane są wszystkim kobietom, bez wyjątku, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy rozmiaru na metce.

Aktualne warsztaty grupowe

 • 14.04.2018

  Jakim językiem kochasz?

  Miłość można wyrażać na wiele sposobów.  Ma wiele imion. Ważne by mieć świadomość jakim my się posługujemy i osoby z którymi jesteśmy blisko. Rozumiejąc jakim językiem mówimy do siebie, łatwiej jest nam się zrozumieć.

 • 12.05 2018

  Mapa marzeń

  Żyjemy w pośpiechu i zabieganiu o jutro, o tak wiele. Często nie mamy chwili dla siebie by zastanowić się jakie chcę aby było to moje jutro, co da mi szczęście, o co chodzi mi w życiu, za czym tak pędzę. Każdą zabieganą i nie mającą dla siebie czasu kobietę zapraszam do udziału w warsztacie.

 • 30.06 2018

  Nowa Ja!

  Wiedzę o sobie wynosimy z domu od bliskich nam osób. Potem szukamy siebie w innych, przeglądamy się  w nich jak lustrach. I często odczuwamy niezadowolenie z siebie, z tego jak wyglądamy.

 • 15.09.2018 – 16.03.2019

  Bliżej siebie

  Jeżeli potrzebujesz zmiany w dotychczasowym życiu, masz niską samoocenę,
  chcesz odnaleźć siebie na nowo,  chcesz zacząć współpracować ze swoimi
  emocjami, zbudować bliską relację ze sobą,  chcesz nauczyć się stawiać granice
  i zamieniać marzenia w cele  –  to ta grupa jest dla ciebie.